Trend Micro

Інтелектуальні, оптимізовані, пов'язані рішення у сфері безпеки для ваших підключень до світової мережі

Захистіть свою організацію від новітніх загроз та цільових атак

Майже 30 років чітке бачення Trend Micro дозволяє безпечно обмінюватись цифровими даними. Безпека є основною метою виробника і це очевидно. Це єдине прагнення стало стимулом для інновацій, які, незважаючи на зміни у сфері ІТ, більш ризиковану поведінку користувачів та постійний розвиток загроз дають змогу не відставати від зловмисників.

Досвід Trend Micro не має собі рівних. На всьому шляху, від кінцевої точки до мережі та хмарного сховища, все тримається під контролем, забезпечуючи підключення систем захисту від загроз, які виявляють аналітики, клієнти та галузеві експерти різного профілю.

У сучасній комплексній картині у сфері загроз організації часто використовують різноманітні продукти для захисту від постійних стрімких загроз, які вже не впливають за принципом «один-багатьом», але є високою мірою цільовими. Управління різнорідними рішеннями з безпеки з високим рівнем складності та великим обсягом, які зазвичай не інтегруються, є складним завданням, і наростаючі загрози у вашій мережі можуть залишитися невиявленими. Вашій організації потрібний інший підхід до забезпечення безпеки.
У багаторівневому підході до безпеки Trend Micro Connected Threat Defense ефективно використовуються можливості безпеки на основі XGen™ у кількох рішеннях, він забезпечує вам ефективніший спосіб оперативного захисту, виявлення та реагування на нові загрози при одночасному покращенні спостереження та оптимальному проведенні розслідувань у вашій організації.

Особливості рішення

Deep Security

Безпека під час виконання
Захист мережі – запобігання вторгненням (IDS/IPS) та брандмауер.
Захист систем – контроль додатків, покращений моніторинг цілісності файлів та аналіз журналів.
Запобігання шкідливим програмам – машинне навчання, поведінковий аналіз, захист від вірусів-вимагачів та перевірка репутації веб-сайтів

TippingPoint

TippingPoint інтегрується в рішення “Deep Discovery Advanced Threat Protection”,
перевіряє та блокує вхідний, вихідний та латеральний мережевий трафік у реальному часі.
Захищає мережу за допомогою вбудованого виконання та автоматичної ремедіації вразливих систем, які виробляються в реальному часі.

Захист користувачів

Захист від спаму, фішингу, шкідливих програм та цільових атак на поштовий сервер, шлюз та програми на основі SaaS, такі як Office 365
Забезпечте безпечний доступ до Інтернету та веб-додатків, а також контролюйте їх використання співробітниками.

Потрiбна допомога?
[mailpoet_form id="2"]