Elcore

Історія компанії

Elcore займається міжнародним бізнесом з дистрибуції ІТ-обладнання, програмного забезпечення та послуг найкращих ІТ-постачальників для організацій (роздрібної торгівлі, місцевих монтажників, інтеграторів, корпоративних посередників), що продають ІТ-продукти та послуги кінцевим користувачам. Ми допомагаємо топ-менеджерам цих організацій вести свій бізнес прибутково та ефективно.

Elcore ​​розпочала свою діяльність у 2016 році. Наразі компанія ​​пропонує своїм партнерам унікальну комбінацію якісних продуктів і рішень, ефективного сервісного обслуговування та кваліфікованої технічної підтримки завдяки сильній та професійній команді експертів.

50+
контрактів з виробниками
8
років на ринку
1500+
надійних партнерів

Наші кроки до мети

Наша мета – стати провідним IT дистриб'ютором України з широким асортиментом мережевого та серверного обладнання, програмного забезпечення і хмарних сервісів.

Якісні рішення
Кваліфікована технічна підтримка
Ефективне гарантійне обслуговування

Місія Elcore

Ми інтегруємо найкращі ІТ-продукти та послуги з потребами людей, робимо доступними нові технології для ринків розвитку, надаючи високу швидкість доставки, логістичні послуги, навчання професійному росту та прозору систему відповідальності.

Бажаєте стати частиною команди?
[mailpoet_form id="2"]