SecPoint Cyber Security

Знаходьте свої вразливості автоматично за допомогою сканування за розкладом і отримуйте сповіщення електронною поштою, коли будуть виявлені нові вразливості.

Датська компанія ІТ безпеки

SecPoint розробив рішення безпеки, кожне з яких випереджає своїх конкурентів на своїх ринках. Його мета полягає в тому, щоб запропонувати першокласні, цінні та інноваційні рішення ІТ-безпеки для бізнес-підприємств з максимальною легкістю.

Компанія розробила сканер уразливостей Penetrator для усунення вразливостей безпеки в мережі, з яким легко сканувати нові вразливості та автоматично отримувати сповіщати про нові вразливості.

З самого початку продукти SecPoint розраховані на багаторічний термін служби. Вони оснащуються апаратними розмірами на майбутнє. SecPoint надає оновлення бази даних кілька разів на день і оновлення мікропрограми щомісяця, щоб забезпечити найновіші функції. Розробка SecPoint зосереджена на продуктивності, безпеці та управлінні. Розширені модулі безпеки SecPoint пропонують реальні переваги мережевим адміністраторам для захисту та контролю їхньої мережі, а практика гарантує неперевершений захист ваших інвестицій.

Потрiбна допомога?
[mailpoet_form id="2"]