Reblaze

Уніфікований веб-захист, що працює на хмарних платформах,
гібридній архітектурі та сервісній мережі

Комплексне рішення для веб-безпеки за лічені хвилини

Reblaze – ізраїльський хмарний постачальник повністю керованих рішень безпеки для сайтів, веб-застосунків, сервісів, API, захисту від DDoS-атак та ін.

!!! Зараз діє ПРОПОЗИЦІЯ для всіх УКРАЇНСЬКИХ компаній:

Reblaze пропонує безкоштовне використання сервісу протягом 3х місяців (з можливістю подовження цього терміну) всім зацікавленим УКРАЇНСЬКИМ компаніям для захисту веб-сайтів та додатків.

Reblaze – комплексне рішення для веб-безпеки. Платформа розгортається за лічені хвилини як зворотний проксі-сервер у віртуальній приватній хмарі, геолокованій безпосередньо перед мережею. Вхідний трафік спрямовується через Reblaze для очищення. Ворожий трафік блокується, а легітимний трафік проходить майже з нульовою затримкою (менше 1,5 мс).

Кожен клієнт Reblaze отримує виділений VPC для ексклюзивного використання лише цим клієнтом. (Інші хмарні рішення використовують загальні хмари, що створює вразливість для кількох орендарів.)

Reblaze повністю інтегрований із провідними хмарними провайдерами: AWS, Azure та Google. (Інші хмарні рішення працюють на власній інфраструктурі, яка не може зрівнятися з найкращими за продуктивністю та надійністю.)

З Reblaze можливо обробляти та очищати свій трафік виключно у своїх хмарах – хмарах, яким ви вже довіряєте для інших своїх бізнес-процесів. (Інші хмарні рішення розшифровують дані для аналізу, обробляють їх і часто зберігають на своїх серверах.)

Більше корисних новин

Потрiбна допомога?
[mailpoet_form id="2"]