Kron

Високоякісні програмні продукти в галузі телекомунікацій та кібербезпеки

Передові програмні продукти для телекомунікацій і кібербезпеки

Kron Telekomunikasyon Hizmetleri A.S. засновано у 2007 році. Компанія займається розробкою продуктів ПЗ для забезпечення безпеки та ефективності роботи інформаційних підрозділів великих та середніх компаній. Серед клієнтів компанії всесвітньо відомі телекомунікаційні, фінансові, промислові корпорації.

Флагманським продуктом компанії є Single Connect для керування привілейованими обліковими записами (PAM). Single Connect PAM, на додаток до традиційної функціональності PAM, має низку унікальних переваг у порівнянні з іншими представниками цієї галузі. Це рішення високо оцінюється як його користувачами, так і визнаними компаніями-експертами, що спеціалізуються на аналізі ринків інформаційних технологій: Gartner, KuppingerCole, Omdia та інших.

Переваги рішення

Універсальне PAM рішення

Об’єднує середовища багатьох постачальників із попередньо інтегрованими модулями, що керують десятками постачальників  та сотнями мережевих елементів і серверів у єдиній універсальній системі.

Інноваційне управління мережею

Продукт системи керування мережею (NMS) із підключеними розширеними модулями інвентаризації ресурсів, продуктивності, конфігурації та керування сигналізацією.

Інформація в реальному часі

Розгортання Kron Real-Time Network Intelligence виводить процес прийняття рішень на абсолютно новий рівень частоти, точності, повноти та деталізації, допомагаюси телекомунікаційним компаніям використовувати величезні потоки даних у реальному часі.

Архітектура нульової втрати даних

Запис і збереження критично важливих журналів без втрати даних. Розподілена архітектура дозволяє передавати пакети журналювання з віддаленого сайту за допомогою надійного протоколу.

Потрiбна допомога?
[mailpoet_form id="2"]