Enterprise рішення DELL Technologies

Надійне постачання. Кваліфікована підтримка. Швидкий сервіс.

Dell Technologies

Технології повинні просто працювати. Особливо в ті критичні моменти, коли вони потрібні вам найбільше. Корпорація Dell пропонує найнадійніші на ринку пристрої та відзначену нагородами підтримку ProSupport Plus, з якими ваша компанія зможе повністю покластися на свої технології і сьогодні, і в майбутньому.

Сервери Dell EMC – це масштабовані, гнучкі та ефективні платформи з оптимізованим та інтуїтивно зрозумілим управлінням, які допомагають вирішувати мінливі бізнес-завдання.

Системи зберігання даних. Рішення Dell EMC для сховищ включають системи класу All-Flash, хмарні та програмно-визначені системи для підприємств початкового, середнього та корпоративного рівня.

Мережеві компоненти. Відкриті програмно-визначені мережеві технології, що використовуються в мережевих продуктах Dell EMC, забезпечують низьку затримку та високу пропускну здатність, встановлюючи нові стандарти економічності сучасної мережі.

Конвергентна інфраструктура. Продукти Dell EMC для конвергентної інфраструктури включають сервери, пристрої зберігання даних, мережеве обладнання, а також програмне забезпечення для управління ІТ-інфраструктурою, її автоматизації та оркестрації.

Захист даних. На базі продуктів Dell EMC для захисту даних реалізуються комплексні рішення з високим ступенем керованості, що гарантують надійний захист даних замовників.

Особливостi рiшення

Сервери

Потужні, доступні за ціною мережеві системи, що забезпечують більшу надійність та можливості масштабування

Системи зберігання даних

Широкий спектр рішень, які забезпечують надійне резервне копіювання, захист та можливості об’єднання

Мережеві рішення

Масштабоване, високопродуктивне рішення для забезпечення доступу користувачів до інформації та додатків

Інфраструктура ЦОД

Для підприємств, яким необхідна консолідація ІТ-обладнання та оптимальне використання площ за допомогою захищених та легко керованих стійкових шасі

Потрiбна допомога?
[mailpoet_form id="2"]