VEEAM РОЗШИРЮЄ ПРОГРАМУ PROPARTNER ДЛЯ РЕСЕЛЕРІВ В РЕГІОНІ EMEA

" alt="">

Нові можливості в рамках стратегії партнерських продажів Veeam у 2021 році дозволять винагороджувати партнерів, які демонструють найважливіші компетенції, та посилити партнерську мережу Veeam, яка включає реселерів (VAR), постачальників послуг і хмарних сервісів Veeam (VCSP) та системних інтеграторів. Також зміни спрямовані на те, щоб партнери могли отримати максимальну вигоду від переходу на модель ліцензування за передплатою та пропонувати різні варіанти, які будуть зручні для замовників.

Продажі Veeam здійснюються через партнерів, а взаємодія з клієнтами здійснюється в рамках партнерської мережі ProPartner. На думку Veeam, основні фактори фундаментальних змін в галузі - це перехід до використання хмарних архітектур, розширення моделі ліцензування за передплатою та гнучкий підхід до управління операційними витратами.

Сучасному бізнесу необхідно не просто впровадження, йому потрібні консультації щодо стратегії використання придбаних послуг, більш високий рівень обслуговування та постійна підтримка. Щоб задовольняти швидко мінливі потреби клієнтів, допомагати розвивати їх бізнес та збільшувати виручку, партнери потребують допомоги. Компанія Veeam націлена на розвиток компетенцій партнерів, забезпечення простоти та системного підходу до взаємодії, які дозволять партнерам допомогти клієнтам успішно досягти поставлених перед ними комерційних цілей. У II кварталі 2020 року компанія Veeam представила концепцію «Початкові компетенції», і вже 43% партнерів використовували свої накопичені бали та заохочувальні знижки для підвищення рентабельності.

Veeam вводить дві нові опції в рамках програми ProPartner: винагорода для партнерів за використання інструментів Veeam Marketing Centre, а також заохочення за укладання угод по окремих продуктах, що входять в стратегічний портфель Veeam.

Разом з тим, Veeam інвестує в підтримку реселерів, що пропонують додаткові послуги, і дистриб'юторів в рамках Management by Objectives (MBO). Програма передбачає преміювання партнерів за результатами їх діяльності, оцінюваним на базі різних метрик.

Нова програма орієнтована на вирішення завдань кінцевих клієнтів та дозволить партнерам успішно задовольняти зростаючі в умовах цифрової трансформації потреби користувачів в захисті даних та забезпеченні кібербезпеки. Також програма забезпечує партнерам Veeam додаткові переваги і захист, та заохочує реселерів і дистриб'юторів.

Джерело «Computer Review»

Поширити
[mailpoet_form id="2"]