JAGUAR RACING ОГОЛОСИВ MICRO FOCUS ОФІЦІЙНИМ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПАРТНЕРОМ, ПОКЛИКАНИХ ПІДВИЩИТИ ПРОДУКТИВНІСТЬ КОМАНДИ НА ТРАСІ ТА ПОЗА ЇЇ

  • Компанія Micro Focus стала офіційним партнером Jaguar Racing по цифровій трансформації, підвищення стійкості бізнесу та аналітики.
  • Використовуючи машинне навчання і розширену аналітику на базі аналітичної платформи Vertica, компанія Micro Focus буде надавати аналітичні дані про швидкість та безпеку, необхідні для забезпечення кіберстійкості, реалізуючи підхід «Більше технологій, менше драм».
  • 26 і 27 лютого 2021 роки команда Jaguar Racing візьме участь у гонках на електромобілях в Ед-Дір’іі (Саудівська Аравія) в рамках сьомого сезону чемпіонату світу «Формули Е».

Уитли, Великобританія, 17 лютого 2021 г. — Напередодні сьомого сезону чемпіонату світу «Формули Е» компанія Jaguar Racing оголосила про співпрацю з Micro Focus — одним з найбільших в світі постачальників програмного забезпечення корпоративного рівня.

Компанія Micro Focus стала офіційним партнером команди Jaguar Racing в області цифрової трансформації, стійкості бізнесу та аналітики і буде допомагати їй домагатися нових результатів і перемог у гонках.

Британська компанія — розробник програмного забезпечення допомагає замовникам (а їх понад 40 000 по всьому світу) досягати видатних результатів, прискорюючи випуск додатків, спрощуючи трансформацію, підвищуючи стійкість бізнесу та аналізуючи дані. Це ключові елементи для перемог як в стінах офісів, так і на трасі.

Micro Focus надасть команді Jaguar технології продуктової групи Vertica — високопродуктивну розширену аналітику та машинне навчання, які дозволять Jaguar працювати з максимальною швидкістю та добиватися успіхів.

Крім того, Micro Focus проведе семінар з оцінки кіберустійкості, щоб допомогти команді визначати потенційні ризики і проломи в кібербезпеки. Компанія також планує надати інструменти та підтримку, які дозволять прискорити розробку програмного забезпечення.

Micro Focus — останній з оголошених за останнім часом партнерів Jaguar Racing, серед яких GKN Automotive, Dow, Viessmann, Castrol, а також офіційні постачальники Alpinestars і DR1VA.

Джеймс Барклай, (James Barclay) керівник команди Jaguar Racing: «Ми раді повідомити, що компанія Micro Focus, провідний світовий постачальник програмного забезпечення, приєднається до команди Jaguar Racing в сьомому сезоні чемпіонату світу» Формули E «. Завдяки її компетенцій в області програмного забезпечення ми, працюючи спільно, досягнемо відмінних результатів. До першої гонки чемпіонату залишаються лічені дні, і ми разом будемо прагнути до успіху».

Ерік Варнесс, (Eric Varness) директор по маркетингу Micro Focus: «Співпраця Micro Focus та Jaguar Racing — це природний союз організацій зі схожими поглядами, яким притаманні прагматизм, послідовність та інновації. Наш підхід «Більше технологій, менше драм» підвищить швидкість, гнучкість і поліпшить аналіз, що, в свою чергу, збільшить загальну продуктивність команди. 40 000 замовників Micro Focus будуть раді дізнатися більше про наше партнерство. Саме тому ми запросили Джеймса Барклая, керівника команди Jaguar Racing, виступити з ключовою доповіддю на конференції Micro Focus Universe — нашому головній події року, яке відбудеться в березні ».

26 і 27 лютого 2021 роки команда Jaguar Racing візьме участь в двох гонках в Ед-Дір’іі (Саудівська Аравія) в рамках сьомого сезону чемпіонату світу «Формули Е».

 

ПРИМІТКИ

Про команду Jaguar Racing

Компанія Jaguar повернулася в автоспорт в жовтні 2016 року та стала першим виробником преміум-класу, що приєднався до серії вуличних гонок «Формули Е». У 2019 команда виграла E-Prix Риму — це її перша перемога в автоспорті на міжнародному рівні з 1991 року.

«Формула Е» — це випробувальний полігон для компанії Jaguar, яка взяла курс на електрифікацію автомобілів.

Будучи офіційним виробником «Формули Е», Jaguar Racing розробляє власний силовий агрегат, який включає двигун, трансмісію, інвертор та задню підвіску.

У всіх 12 команд однакові шасі і акумулятор з вуглецевого волокна — це знижує витрати і дозволяє зосередитися на розробці ефективних і легких силових агрегатів, які поліпшать характеристики і розширять модельний ряд майбутніх електромобілів Jaguar Land Rover.

Сезон 2020/21 стане для «Формули Е» першим офіційним сезоном, оскільки гонки на електромобілях отримали статус світового чемпіонату від Міжнародної автомобільної федерації (FIA) — керівного органу з автомобільних перегонів. Уже третій рік команди братимуть участь в гонках на футуристичних гоночних автомобілях другого покоління.

Кожна з команд представить два гоночних автомобіля (по одному на кожного гонщика), на яких вони проходять всю дистанцію.

У «Формулі Е» беруть участь тільки електромобілі. Крім того, вона унікальна в світі автоспорту ще й завдяки вибору місця проведення змагань: чемпіонат проходить на тимчасових вуличних трасах в центрі великих міст світу, таких як Сантьяго, Дір’ія, Санья, Рим, Париж, Монако, Нью-Йорк, і завершується вихідними з подвійними гонками в Лондоні.

У попередньому, шостому сезоні гонщик Мітч Еванс посів сьоме місце, а команда Jaguar Racing стала сьомою в заліку команд, перемігши в Мехіко, зайнявши призове місце в Сантьяго і одну поул-позицію. У сьомому сезоні до Мітч Евансу приєднається британський гонщик Сем Берд, який вигравав гонки в кожному сезоні «Формули E».

Сьомий сезон чемпіонат «Формули Е» офіційно визнаний чемпіонатом світу. Його офіційна назва — ABB FIA Formula E World Championship.

Про Micro Focus

Компанія Micro Focus — один з найбільших в світі постачальників корпоративного програмного забезпечення. Вона надає критично важливі технології для більш як 40 000 замовників по всьому світу. У компанії велике портфоліо та набір передових аналітичних інструментів, за допомогою яких замовники управляють бізнесом та трансформують його, адаптуються до мінливих ринкових умов і зможуть ефективно конкурувати в цифрову економіку в довгостроковій перспективі. Micro Focus пропонує рішення, які усувають розрив між існуючими та новими технологіями, дозволяючи захистити колишні інвестиції в ІТ. В цьому якраз і полягає ключова ідея підходу «Більше технологій, менше драм».

Про Vertica

Vertica — це уніфікована аналітична платформа з масштабованої архітектурою та широким набором аналітичних функцій, які дозволяють виконувати аналіз подій і часових рядів, проводити зіставлення з шаблонами та оцінювати просторові показники. Крім того, платформа надає вичерпні можливості машинного навчання, вбудовані в базу даних. Замовники Vertica, в тому числі Philips, Trade Desk, MassMutual, з легкістю застосовують ці функції в рішенні наймасштабніших і вимогливих аналітичних задач та отримують аналітичні прогнози швидше, ніж за допомогою будь-якого іншого сховища даних, що є на ринку. Уніфікована аналітична платформа Vertica доступна для розгортання на всіх основних загальнодоступних хмарних платформах та в локальних дата-центрах, що забезпечує можливість інтегрувати дані в хмарному об’єктному сховище.

Гонка за інноваціями

«Формула E» залишається ключовим пріоритетом для Jaguar Land Rover і її місії Destination Zero ( «Мета — Нуль»). «Формула E» — єдиний чемпіонат світу для повністю електричних автомобілів. Він дозволяє тестувати і розробляти нові технології електромобілів в умовах високих навантажень. Цей чемпіонат є випробувальним полігоном, на якому перевіряються знання, отримані як безпосередньо на гоночній трасі, так і за її межами. Чемпіонат допомагає Jaguar створити електромобілі майбутнього, до яких компанія прагне і яке покликане принести користь нашому суспільству, змінити сприйняття мобільності, досягти стійкого розвитку та забезпечити вигоди нашим замовникам.