ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Elcore UA – входить в міжнародний холдинг ELCOREGROUP. Група компаній Elcore заснована в 2006 році і на сьогоднішній день працює успішно в 12 країнах Європи і Центральної Азії. В Україні Elcore Distribution UA розпочала свою діяльність у 2016 році. Компанія пропонує своїм партнерам унікальну комбінацію якісного продукт, ефективного сервісного обслуговування і кваліфіковану технічну підтримку завдяки сильній і професійній команді експертів, тим самим допомагаючи топ-менеджерам компаній замовників робити їх бізнес простішим та прибутковим. В даний час Elcore Distribution UA ​​є авторизованим дистриб’ютором та партнером Microsoft, DellEMC, Legrand, Amazon, Micro Focus, Bitdefender, Nakivo, EnGenius і багатьма іншими вендорами, що дозволяє компанії пропонувати сучасні та унікальні рішення під постійно зростаючі вимоги замовника.

У завданнях ЕЛКОР УА стоїть перенос успішного закордонного досвіду розвитку каналу продажів. Стати найбільшим IT дистриб’ютором України.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Ми пропонуємо клієнтам унікальну комбінацію якісного продукту, ефективного гарантійного обслуговування і кваліфікованої технічної підтримки завдяки сильній локальної команді.

У завданнях компанії стоїть перенос зарубіжного досвіду розвитку каналу продажів. Стати найбільшим IT дистриб’ютором України. Надавати своїм клієнтам широкий асортимент мережевого, серверного обладнання, ноутбуків, комплектуючих і програмного забезпечення.

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

Наша місія – об’єднувати кращі ІТ продукти і сервіси з потребами людей, робити доступними людям нові технології на зростаючих ринках, надаючи швидку доставку, професійне зростання і прозору систему відповідальності.