ПРОДАЖІ DELL TECHNOLOGIES У ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ ДОСЯГЛИ $24,5 МЛРД.

" alt="">

Виручка Dell Technologies за перший квартал фінансового року виявилася краще очікувань, оскільки попит на ПК тривав зберігатися на високому рівні.

Компанія повідомила про прибуток в розмірі $938 млн., або $1,13 на акцію, при виручці в $24,5 млрд., що на 12% більше, ніж було рік тому. Прибуток не по GAAP в цьому кварталі склав $2,13 на акцію.

Аналітики Уолл-стріт очікували, що виручка за перший квартал складе $23,4 млрд., а прибуток не по GAAP - $1,61 на акцію.

Джефф Кларк (Jeff Clarke), операційний директор Dell Technologies, заявив, що компанія зафіксувала високий попит на свої рішення через процеси цифрової трансформації, які проводяться багатьма компаніями, а також завдяки поліпшенням у світовій економіці. Крім того він зазначив, що у Dell є хороші можливості для подолання дефіциту в ланцюжку поставок. Все це в поєднанні з кропіткою роботою співробітників компанії повинно зберегти динаміку зростання показників виробника.

Виручка підрозділу з випуску ПК Dell виросла на 20% в порівнянні з минулим роком до $13,3 млрд., а операційний прибуток тут становить $1,1 млрд. Компанія повідомила, що виручка від споживацьких систем виросла на 42%, а продажі для комерційного сегмента виросли на 14%.

Фінансовий директор Томас Світ (Thomas Sweet) особливо підкреслив, що продажі настільних комп'ютерів також поліпшуються. «Ми спостерігаємо двозначне зростання замовлень на Latitude та комерційні Chromebook. І ми починаємо відзначати зростання попиту на настільні комп'ютери », заявив Світ.

Виручка інфраструктурного підрозділу компанії в першому кварталі склала $7,9 млрд., що на 5% більше в річному порівнянні, а операційний прибуток досяг $788 млрд. Також відзначається, що доходи від продажів серверів та мереж зросли на 9%.

Джерело «KO.com.ua»

Поширити
[mailpoet_form id="2"]