NAKIVO ВИПУСКАЄ ВЕРСІЮ 10.4 З НОВИМИ ФУНКЦІЯМИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ ДО ПРОГРАМ-ВИМАГАЧІВ

" alt="">

Остання версія NAKIVO Backup & Replication забезпечує додаткову безпеку з незмінним репозиторієм і двохфакторной аутентифікаціей, щоб допомогти клієнтам захистити свої дані резервного копіювання від програм-вимагачів.

Незмінний репозиторій

Резервні копії так само уразливі для програм-вимагачів, як і будь-які інші дані, що зберігаються на локальних носіях, якщо вони не знаходяться в автономному режимі і не захищені повітряним зазором. Нова функція незмінного сховища дозволяє робити резервні копії, відправлені в локальний репозиторій на базі Linux, незмінними і, отже, стійкими до вимагачів. Функція заснована на вбудованих функціях Linux для забезпечення захисту від програм-вимагачів. Незмінні дані резервного копіювання захищені від ушкодження і шифрування програмами-вимагачами, але можуть бути використані для відновлення. Після встановлення незмінюваність резервних копій не може бути змінена будь-ким, крім суперкористувача.

Миттєве гранульоване відновлення для Nutanix AHV

У середовищах Nutanix AHV швидке відновлення пошкоджених або випадково видалених даних в критично важливих для бізнесу додатках має важливе значення для безперебійних робочих процесів. Тепер користувачі з віртуальними машинами Nutanix AHV можуть миттєво відновлювати файли і об'єкти додатків в Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange і Active Directory. Користувачі можуть виконати відновлення на начальну або іншу віртуальну машину або експортувати дані в настроюване розташування, не виконуючи повне відновлення всієї віртуальної машини.

Двохфакторна аутентифікація

Автоматизовані атаки з метою діставання несанкціонованого доступу до систем є однією з основних причин витоку даних. В останньому випуску представлена ​​проста, але ефективна міра захисту користувачів від цієї тактики. Нова опція двофакторної аутентифікації (2FA) підвищує безпеку резервних копій користувачів, вимагаючи код аутентифікації для доступу до NAKIVO Backup & Replication. При включенні 2FA для доступу до дій із захисту даних буде потрібен одноразовий пароль, створений Google Authenticator. Таким чином, витік пароля тепер представляє набагато меншу загрозу.

ЗАПРОСИТИ ДЕМО

ЗАВАНТАЖИТИ v10.4

Поширити
[mailpoet_form id="2"]