Остання версія NAKIVO Backup & Replication забезпечує додаткову безпеку з незмінним репозиторієм і двохфакторной аутентифікаціей, щоб допомогти клієнтам захистити свої дані резервного копіювання від програм-вимагачів.

Незмінний репозиторій

Резервні копії так само уразливі для програм-вимагачів, як і будь-які інші дані, що зберігаються на локальних носіях, якщо вони не знаходяться в автономному режимі і не захищені повітряним зазором. Нова функція незмінного сховища дозволяє робити резервні копії, відправлені в локальний репозиторій на базі Linux, незмінними і, отже, стійкими до вимагачів. Функція заснована на вбудованих функціях Linux для забезпечення захисту від програм-вимагачів. Незмінні дані резервного копіювання захищені від ушкодження і шифрування програмами-вимагачами, але можуть бути використані для відновлення. Після встановлення незмінюваність резервних копій не може бути змінена будь-ким, крім суперкористувача.

Миттєве гранульоване відновлення для Nutanix AHV

У середовищах Nutanix AHV швидке відновлення пошкоджених або випадково видалених даних в критично важливих для бізнесу додатках має важливе значення для безперебійних робочих процесів. Тепер користувачі з віртуальними машинами Nutanix AHV можуть миттєво відновлювати файли і об’єкти додатків в Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange і Active Directory. Користувачі можуть виконати відновлення на начальну або іншу віртуальну машину або експортувати дані в настроюване розташування, не виконуючи повне відновлення всієї віртуальної машини.

Двохфакторна аутентифікація

Автоматизовані атаки з метою діставання несанкціонованого доступу до систем є однією з основних причин витоку даних. В останньому випуску представлена ​​проста, але ефективна міра захисту користувачів від цієї тактики. Нова опція двофакторної аутентифікації (2FA) підвищує безпеку резервних копій користувачів, вимагаючи код аутентифікації для доступу до NAKIVO Backup & Replication. При включенні 2FA для доступу до дій із захисту даних буде потрібен одноразовий пароль, створений Google Authenticator. Таким чином, витік пароля тепер представляє набагато меншу загрозу.

ЗАПРОСИТИ ДЕМО

ЗАВАНТАЖИТИ v10.4