Компанія «Лінійні системи» має великий досвід у сфері побудови комп’ютерних мереж та систем відеонагляду, і пов’язаних з ними функцій моніторингу та диспетчеризації обладнання сонячних електростанцій.

Окрім того, компанія вже не один рік надає малому та середньому бізнесу послуги з обслуговування, модернізації та техпідтримки ІТ-інфраструктури, та забезпечує гарантоване відновлення системи в разі програмних та технічних збоїв.

Великий об’єм корпоративних даних, з якими доводилося працювати нашій компанії, потребував постійного резервного копіювання.

Для цього використовувалися різні локальні сховища, в результаті чого виявилось, що управляти ними ефективно і одночасно є проблемою, яка потребує вирішення.
До того ж, в процесі резервного копіювання в таких умовах не могли бути дотримані всі норми інформаційного захисту. Тому рішення звернутися по допомогу до нашого партнера, компанії «Сілвері», було обґрунтованим.

Компанія «Сілвері» запропонувала нам технологію Microsoft Azure Backup, що стала для нас ідеальним рішенням. Вона поєднує в собі широкі можливості управління, моніторингу та оповіщення, і головне — гарантує максимальну захищеність даних, що зберігаються у хмарному сервісі Azure.
При цьому достатньо лише один раз зробити налаштування, щоб бачити повну картину бекапу.

Владислав Агафонкiв директор ПП «Лінійні системи”.

Опис рішення

Стояло завдання знайти оптимальне рішення, яке б дозволило максимально продуктивно вирішити питання резервного копіювання, управління даними та їх надійного захисту.

При цьому важливою умовою була безпека даних та максимально швидкі строки впровадження.

Був обран Microsoft Azure, що цілком відповідає всім цим вимогам. Причому високий рівень безпеки даних забезпечується не тільки з фізичної точки зору, а й з урахуванням операційного захисту.

В разі виникнення будь-яких питань чи проблем, клієнт завжди може розраховувати на допомогу спеціалістів ТОВ «Сілвері», що є сертифікованими партнерами Microsoft.

Ще одна суттєва перевага використання технології Microsoft Azure Backup — можливість економії витрат на закупівлю обладнання для зберігання даних.

За словами ПП «Лінійні системи», витрати від початку використання Microsoft Azur Backup знизилися втроє, порівняно з попереднім рішенням. Адже оплата відбулася лише за фактом використання, що дозволило отримати високий рівень обслуговування за оптимальною ціною».

Результати

Резервне копіювання на базі Microsoft Azure значно дешевше в експлуатації, ніж то рішення, що викорстовувалось ранiше. До того ж воно поставляється за моделлю оплати за фактом використання.

Це дало змогу ПП «Лінійні системи» скоротити витрати та знизити кількість часу на обслуговування системи бекапу на 30%.

Мінімальні строки впровадження та максимальна гнучкість и продуктивність зробила це рішення ідеальним для потреб нашого бізнесу.

Переваги

1. Швидкість та простота процесу відновлення даних
2. Єдина консоль управління
3. Плата лише за те, що використовуєш
4. Загальна вартість володіння та відсутність додаткових платних агентів для сервісів/робочих станцій
5. Захищеність від просунутих атак та вірусів

Майбутній план ролвитку проєкту

Компанія «Сілвері» постійно розвивається та розширює спектр своїх послуг для замовників, тому в майбутньому планує впровадити кілька нових послуг для ПП «Лінійні системи», зокрема:

  • додання сервісів катастрофостійкості Azure Disaster Recovery для критичних бізнес систем замовників;
  • перехід на більш потужні віртуальні машини в Azure з розвитком поточних IT-систем та додавання сервісів бекапу для нових клієнтів.

Повну консультацію з використання рішень Microsoft Azure вам можуть надати фахівці 

«Elcore Украина»:

www.elcore.ua
+380 44 531-36-37
officeUA@elcoregroup.com

«Сілвері»:

www.silvery.ua
+380 44 234-77-11
info@silvery.ua