Ми раді повідомити про наше партнерство з Indeed Identity, одним з провідних вендорів у сфері інформаційної безпеки, розробником програмних комплексів, які призначені для управління доступом співробітників до інформаційних ресурсів компанії. Дана угода поширюється на території України та Молдови і націлена на підвищення рівня інформаційної безпеки компаній з різних сфер економіки за рахунок:

  • Впровадження багатофакторної аутентифікації та управління доступом співробітників до різних інформаційних ресурсів;
  • Контролю доступу привілейованих користувачів;
  • Управління життєвим циклом цифрових сертифікатів і смарт-карт.

Тепер Ви зможете уникнути несанкціонованого доступу до інформаційних систем вашої компанії, запровадивши сувору та багатофакторну аутентифікацію. Для цього можуть підтримуватися різні сценарії доступу і може використовуватися будь-яка технологія аутентифікації: біометрія, смарт-карти, RFID, одноразові паролі (OTP) та ін.

Ви зможете взяти під контроль всі привілейовані акаунти вашої компанії. Привілейовані користувачі мають повний доступ до підтримки вашої ІТ-інфраструктури і можуть вносити істотні та фундаментальні зміни в ІТ-системи, від яких може залежати бізнес. Тепер цю проблему можна вирішити.

А також Ви зможете контролювати використання смарт-карт і цифрових сертифікатів та ефективно управляти інфраструктурою відкритих ключів (PKI).

Якщо Ви шукаєте рішення для захисту інформаційних ресурсів Вашої компанії і хотіли б отримати більш детальну інформацію, ми із задоволенням допоможемо Вам в цьому. Наш новий партнер Indeed Identity розробляє надійні продукти в області кібербезпеки та готовий надати рішення для ваших задач.